Ako dlho trvá čistenie DPF filtra pomocou metódy HeatAir (horúcim vzchuom v kombinácií s ultrazvukom)?

Vďaka najmodernejšej technológii a neustálemu vylepšovaniu čistiaceho procesu sme skrátili čas čistenia na čo najkratšiu dobu. Vždy ale čistíme tak dlho, kým nie sme schopní garantovať vysokú priepustnosť filtra.
Vo väčšine prípadov sme schopní vykonať renováciu do 24 hodín od prijatia zákazky na čistenie filtra pevných častíc. U silne znečistených a zanesených DPF môže trvať renovácia 48 hodín, vzhľadom na to že v prvej fáze vykonáme čistenie filtra ultrazvukom.V prípade, že chcete vykonať zákazku kompletne, vrátane montáže a demontáže z vozidla a tiež podrobnú diagnostiku, je nutné k celkovej dobe zákazky pripočítať 1 pracovný deň.Ak chcete využiť niektorého z našich servisných partnerov v ČR alebo SR, je nutné počítať ešte s časom dopravy na našu centrálu, čo je 1 deň k nám + 1 deň späť.Celková doba renovácie je tak vždy závislá na miere zanesenia DPF a spôsobe dodania.infografika casovaos

Ak potrebujete renováciu vykonať čo najrýchlejšie, aby ste bez vozidla boli čo najkratšiu dobu, je najrýchlejším riešením doručenie filtra pevných častíc osobne na našu centrálu v Žiline a následné osobné vyzdvihnutie nasledujúci deň.