Prečo si vybrať práve metódu HeatAir?

Hlavnou výhodou nášho čistenia je fakt, že nebudete mať žiadnu lacnú náhradu, ale originálny filter od výrobcu vášho automobilu.

Váš filter vyčistíme bez deštrukčných zásahov ( rezania, následného zvárania, čo spôsobuje v materiáli pnutie), takisto naša metóda zanecháva keramickú vložku pevnú a nepoškodenú, dá sa povedať ako pri novom filtri, takisto nepoškodzujeme ani kovy použité v katalyzátoroch, ktoré sú často súčasťou DPF filtra.

 

Čo ponúkame:

  • renováciu DPF filtra pevných častíc až na 100 % pôvodného stavu  predapo
  • spracovanie zákazky demontovaného filtra už za 24 hodín
  • úsporu až niekoľkých desiatok stoviek eur oproti nákupu nového DPF
  • fyzickú kontrolu vášho existujúceho filtra pevných častíc
  • meranie priepustnosti filtra pomocou presných kontrolných prístrojov
  • dodržanie všetkých emisných limitov vášho auta
  • možnosť kompletného zaistenia renovácie vrátane demontáže z vozidla
  • rýchle objednanie a vybavenie bez čakania

 

Nepoužívame násilné tlakové čistenie, čiže neohneme žiadne kovové lamely, nevylámeme keramiku. Naša metóda váš filter vyčistí veľmi kvalitne, hodnoty zanesenia filtra sa pohybujú ako pri novom filtri 99 až 100%

Vykonávame renovácie filtrov pevných častíc profesionálne suchou cestou s využitím odlučovačov vody. Jedná sa o vysoko účinnú patentovanú technológiou HeatAir (metóda horúceho vzduchu), ktorá sa úspešne používa mnoho rokov po celej Európe, pri ktorej nehrozí riziko poškodenia vplyvom použitia kvapaliny.

Renovácia filtrov pevných častíc pomocou metódy HeatAirAké filtre renovujeme

Naše riešenie renovácie filtrov pevných častíc je garantované, funkčné a maximálne ekologické. Existuje celý rad spôsobov čistenie filtra pevných častíc, väčšina z týchto spôsobov je však veľmi málo účinná a navyše neekologická. Náš spôsob renovácie je ale viac než len čistenie.

Jedinečná a revolučná technológia HeatAir využíva najmodernejších poznatkov v oblasti čistiacich a sukčných systémov. Súčasne je však tiež veľmi šetrná k DPF filtru samotnému.

Prečo zvoliť renováciu pomocou HeatAir?

Pretože je to jedinečná technológia, ktorá vyrieši problém s DPF filtrom a ušetrí vám veľa starostí aj peňazí. Dôkladne premyslený systém, ktorý riadeným spôsobom renovuje jednotlivé kanáliky filtra pevných častíc pod dohľadom meracích prístrojov, skrátka funguje. Nemusíte vďaka nej míňať vysoké finančné prostriedky za nový filter. Iba vyčistíme váš súčasný, odstránime všetok uložený popol a sadze a jeho funkcia bude vďaka prítomnosti drahých kovov aj naďalej zaručená. 

Ako prebieha čistenie DPF filtra?

infografika-renovacie

Nevyhadzujte peniaze za niečo, čo už máte. Vyčistíme váš filter pevných častíc do stavu , ako by bol nový . U naprostej väčšiny filtrov sme schopní dosiahnuť až 100 % pôvodnej hodnoty priepustnosti filtra.